Harrie wrote:"en in het weekend zeker bergen beklimmen"


Harrie wrote:"en in het weekend zeker bergen beklimmen"
VEEL meer!boomverzorgingbruno wrote:tja wolter maar op de lb was er zoveel meer dan alleen maar mooi weer .
en die isboomverzorgingbruno wrote:ja maar ik ga pietje maar er is ook een maar
http://www.roosendael.be/NL/algemene_info/het_domeindennis wrote:Heeft iemand trouwens wat info over het terrein of een foto van die beruchte "Plataan"
Joris wrote:ja maar van horen zeggen dat is makkelijk he, gewoon nog niet kunnen klimmen en toch tegen die bel gaan slaan is dat niet!
Als er bier op 't spel staat zullen ze wel klimmen!boomverzorgingbruno wrote:@ joris we kunnen gewoon het bier in de hoogwerker van jef zetten en om ter snelste tot daar .
Joris wrote:dat is nog eens een slecht idee! een alcoholvrij gebeuren, dan beseffen we ineens waar we eigenlijk mee bezig zijn en stoppen er gelijk 20 boomverzorgers![]()
op de lb wordt toch zoveel niet gedronken ...boomverzorgingbruno wrote:geintje he man![]()
soms moet een mens keuzes maken in het leven . het kan toch verdomd hard zijn he .
en als ze er een alcohol vrij weekend van maken . dan zou ik toch kiezen voor lb![]()
![]()
idd flinke portie lef denk ik zo. Vooral om daar in dat gat te zitten zagen met zo'n loebas boven je hoofdPhille wrote:Volgens mij hebben die jongens te veel naar beverdocu's gezien.
Maar toch bewonder ik hu lef![]()
Don't try this at home zou ik zo zeggen.